PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

Lee Cooper

denně 09:00 - 21:00 hod.

778 702 552

Lee Cooper

Lee Cooper podzim–zima 2018–2019

110 let umění výroby kvalitního denimu

Značka Lee Cooper vznikla v londýnském East Endu v roce 1908 jako úplně první výrobce pravého denimu v Evropě.

Od roku 1908 až do dnešních dnů značka Lee Cooper nepřestává psát příběh nových kulturních hnutí, příběh lidí svobodného ducha, kteří odvážně posouvali hranice smýšlení a kultur a díky kterým si dnes můžeme vychutnávat svobodu stylu i kulturní rozmanitosti tak, jak ji známe.

Dnes jsme svědky příběhu, který započal před 110 lety, příběhu o nápadu a také o slibu, který se naplnil – to je příběh značky Lee Cooper. Tradice, úcta a láska k autentickému denimu, které se zrodily před více než stoletím, žijí dál v každých džínových kalhotách, v každém cvočku a stehu. Příběh značky Lee Cooper dál píšou všichni ti, kdo ve svých oblíbených džínách a triku zažívají pocit svobody, jako by jim celý svět ležel u nohou.

Nyní vám přinášíme speciální výroční kolekci, která oslavuje 110 let pravého denimu v britském rockovém stylu zrozeném ve východním Londýně.

Naši značku nosíme s hrdostí, a proto základní kousky z nové kolekce sjednocuje výrazné logo Lee Cooper: trika s dlouhým rukávem, mikiny bez kapuce i s kapucí a také trika s krátkým rukávem v různých odstínech.

Dámská kolekce nově nabízí ve svých modelech více stylové pestrosti a univerzálnosti.

Denimové šaty pro uspěchané dny nebo naopak pro víkendový odpočinek.

Elegantnější halenky z lehkých látek, s květinovým potiskem ve výrazných barvách – na večírek nebo akce s přáteli. Samozřejmě v kombinaci s oblíbenými skinny džíny. Nebo s některou z krátkých sukní z kvalitních látek, které představují novinku v módním světě značky Lee Cooper.

Také barevná paleta se rozšířila. Klasické odstíny značky Lee Cooper – námořnická modř, bílá a šedá doplněné o kontrastní akcenty výrazné žluté a červené barvy – se objevují na delších bundách či neformálních mikinách.

Kolekce vest a bund pro muže i ženy přináší rozdílné střihy. Od projmutých kratších vest pro ženskou linii až po oversized vesty v neutrálních či výraznějších barvách s funkčními prvky pro muže. Klasické kousky, které se skvěle kombinují do stylových outfitů.

Kromě nových přírůstků do vašeho šatníku přináší tato speciální kolekce značky Lee Cooper také několik revolučních novinek.

Limitovaná edice bund „Recycle“, která je součástí iniciativy podporující ekologickou módu, ztělesňuje odpovědný přístup módního průmyslu k životnímu prostředí.

Výplň těchto bund je vyrobena ze 100 % z recyklovaných plastových lahví. Proces recyklace začíná sběrem plastových výrobků, které všichni používáme každý den (zpravidla lahve a různé nádoby, některé z nich dokonce odstraněné z oceánu). Ty se následně vyčistí a roztaví.

Poté se recyklované plasty přetvoří do vláken a používají se jako tepelná izolace – poskytují stejné pohodlí, navíc však ještě přispívají k ochraně planety díky opětovnému využití plastových výrobků.

Péřové bundy s fantastickými termoizolačními vlastnostmi. Přírodní výplň vytváří tisíce komůrek, které se naplní vzduchem a zadržují teplo, díky čemuž zaručují vysoký tepelný komfort.

Fanoušci pravého denimu najdou v kolekci podzim–zima nový džínový model ze speciální výroční edice: Orange Selvedge Denim. Tyto klasické džíny STAN – rovný střih – s oranžovým prošíváním si zamilujete.

Selvedge Denim označuje způsob tkaní látky na tradičním člunkovém stavu o šířce zhruba 2,5 metru, který umožňuje použít celou šířku látky na jeden pár kalhot, což významně snižuje množství materiálových zbytků.

Většina denimu se v současnosti tká na moderních tkalcovských stavech, které zvládnou vyrobit více látky za podstatně kratší dobu. Selvedge Denim tedy představuje denim mnohem vyšší kvality.

Orange Selvedge Denim je typ látky, kterou znovu objevili a zpopularizovali v Japonsku jako součást svého trvalého úsilí dopřát si dokonalý denim.

 

LC výprodej až do 70 %! (platnost akce 11. - 31. 1. 2019).