PO—NE 9:00—21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

Čeština  /  English

Hervis

denně 09:00 - 21:00 hod.

+420 353 221 134

Hervis

Hervis Sports nabízí svým zákazníkům široký výběr sportovního oblečení, obuvi a vybavení pro nejrozšířenější sporty jako je běh, fitness, cyklistika, outdoor, lyžování a další.
V Hervisu zakoupíte produkty nejen světových, ale i vlastních značek jako je Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a další, které jsou přehledně uspořádány podle jednotlivých sportovních odvětví v tematických nebo značkových rámech.

S výběrem produktů stejně jako se servisem Vám pomohou naši proškolení zaměstnanci. Pro členy Hervis Sportsclubu jsou navíc připravené speciální nabídky a odměny za nákup.

Prodejny Hervis Sports jsou také on-line! Zákazníci mohou nakupovat prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů, a vybírat tak z rozšířeného portfolia zboží a značek, které nejsou v síti prodejen v České republice dostupné.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vybavení a oblečení pro sport a volný čas
Akceptované platební karty: Mastercard, Mastercard Elektronic, Maestro, VISA, VISA Elektron

 

Přijďte si půjčit paddleboard!

V Hervisu právě začíná letní výprodej! Na nic nečekejte a vybavte se na léto našimi produkty se slevou až – 75 %! Platnost akce od 20. 6. do 26. 6. Více informací na www.hervis.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!