PO—NE 9:00 — 21:00 hod.

info@varyada.cz   /   +420 353 221 100

newsletter

Čeština

Kariéra

Celkem 8 nabídek volných pracovních pozic

Zajímavá pracovní nabídka v prodejně GATE

Zavřít

V naši prodejně GATE v OC VARYÁDA se těšíme na nové kolegy a kolegyně

Toužíte po práci, kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit!

Staňte se členem našeho pracovního týmu a vše co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme.

Naše prodejny s oblečením jsou svěží, nadčasové a originální. Hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou tento trend udržet a také dále zdokonalovat.

Možná hledáme právě vás... co požadujeme?

  1. prodejní zkušenosti případně praxe z přímého jednání se zákazníky vítány,

  2. profesionalitu, zodpovědnost, příjemné vystupování,

  3. středoškolské vzdělání nebo výuční list,

  4. trestní bezúhonnost

Pokud se pro nás rozhodnete... co nabízíme?

  1. 3-4 dny volna v týdnu,

  2. možnost zkrácené nebo flexibilní pracovní doby,

  3. oblečení se slevou nebo zcela zdarma,

  4. stravenky v hodnotě 90,- Kč,

  5. individuální přístup ke každému zaměstnanci,

  6. proplacené přesčasy,

  7. odměňování podle dosažených výsledků,

  8. víkendové příplatky,

  9. nástupní mzdu 17.000 – 17.500,- Kč

Náplň práce:

  1. obsluha zákazníků na prodejně,

  2. práce s oblečením na prodejně i ve skladu,

  3. údržba prodejny,

  4. reprezentace zaměstnavatele,

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám e-mailem Váš životopis na gate-wear@teamio.eu. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na pohovor.

BUSHMAN přijme do svého kolektivu prodavačku

Zavřít

Přijmeme PRODAVAČKU na HPP do prodejny BUSHMAN s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou s prací i o víkendech a svátcích.

Požadujeme : zkušenost s prodejem, spolehlivost, příjemné vystupování

Nástup: ihned

Zájemci hlašte se, prosím, přímo v prodejně Bushman v OC Varyáda, nebo zašlete váš životopis na e-mail karlovyvary.varyada@cz.bushmanwear.com

NEW YORKER hledá skladníka/ci na plný i zkrácený úvazek

Zavřít

Prodejna NEW YORKER v OC Varyáda by ráda rozšířila svůj tým o skladníka/skladnici. Pracovní doba od pondělí do pátku, ranní směna.

Zájemci, hlaste se, prosím, na pokladně prodejny, popř. rovnou doneste svůj životopis.

Ve VITALANDu můžete nastoupit HNED

Zavřít

Prodejna VITALAND přijme asistenta/asistentku prodeje a brigádníky s nástupem možným ihned. Více informací přímo v prodejně či na e-mailové adrese karlovyvary.varyada@vitaland.cz

BEPON hledá posilu do týmu

Zavřít

Kvalitní sortiment, více než 20 letá tradice na trhu, ponožky a punčochy, které mají styl - to všechno je BEPON.

Znáte? Víte? Že jste v takové krámku vždy chtěli pracovat? Teď máte šanci :-)

Prodejna BEPON v našem obchodním centru aktuálně poptává dalšího člena do party. Více informací se dozvíte na prodejně.

Tak neváhejte a do BEPONu pospíchejte :-)

Jsou nové technologie Váš život? APPLE DOCTOR čeká přesně na Vás!

Zavřít

Zajímáte se o nové technologie? Jste ve světě mobilních telefonů a další elektroniky jako doma? Nemáte praxi, ale jste zruční a ochotní se učit?

Pokud jste se v popisu našli, máme přesně pro Vás vhodnou práci. Pracujte pro APPLE DOCTOR.

Více informací na telefonu 775 563 593, svůj životopis můžete donést přímo do stánku, který najdete naproti prodejně Albert.

Práce na půl úvazku v prodejně LINDEX

Zavřít

Shnáníte práci jen na půl úvazku? Pracujte v Lindexu!
Úvazek 20 hodin týdně, finanční ocenění 110,-Kč/hodina.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zaneste svůj životopis přímo na prodejnu, a nebo ho zašlete k rumám manažerce obchodu na e-mail Store.Manager661@lindex.com

Pracujte pro Euronics - prodejce elektra

Zavřít

Společnost HP TRONIC Zlín, spol. s r. o., velkoobchod s elektrospotřebiči a spotřební elektronikou vyhlašuje výběrové řízení do jedné ze svých prodejen EURONICS na pozici:

Prodavač/ka Euronics Elektro Karlovy Vary

Hledáme právě Vás?

  • Rádi komunikujete s lidmi, věnujete se jim a umíte poradit?
  • Víte, jak si získat zákazníka?
  • Chcete na sobě pracovat a dále se vzdělávat v oboru elektro?
  • Spolehlivost a pracovitost je Vám vlastní?

Odpověděli jste na vše ano? Pak je tato práce právě pro Vás!

Co u nás budete dělat?

  • Prodávat trendy produkty, novinky či vychytávky do domácnosti.
  • Rozšiřovat lidem obzory, vždy pro ně budete mít zajímavé novinky a akce.
  • Přebírat zboží, kontrolovat jeho perfektní stav a vést evidenci.
  • Spolupracovat v oblasti logistiky a rozvozu zboží.
  • Pečovat o zákazníky prodejny, např. jim pomáhat s reklamacemi.
  • Počítat peníze v pokladně a hlídat, aby se nerozkutálely.

Láká Vás to? Pojďte do toho s námi!

  • Čeká vás práce na plný úvazek v příjemném kolektivu.
  • Dostanete motivující ohodnocení + provize z prodeje (mzdu 15 000 Kč + provize z prodeje až 25 000 Kč).
  • Získáte spoustu zajímavých benefitů:
  • 5 dnů volna na nemoc,
  • slevy na všechny produkty na našich prodejnách a e-shopech,
  • slevy na pobyt na našich hotelech v srdci Beskyd,
  • výhodné ceny volání pro Vás a Vaše blízké,
  • příspěvek na jídlo ve formě stravenek,
  • výhodné ceny elektřiny a plynu do Vaší domácnosti,
  • příspěvek na zubní ošetření,
  • příspěvek na životní pojištění,
  • odměny při významných životních událostech a jubilejních.

Kde budete pracovat?

  • V elektro Euronics OC Varyáda Karlovy Vary.

Kdy můžete začít?

  • Třeba hned!

Kontakt: christovi@euronics.cz